CERTYFIKAT ZIELONA FLAGA

25 września 2015 roku Fundacja Partnerstwo dla Środowiska w Krakowie przyznała nam Certyfikat Zielonej Flagi, tym razem na 3 lata. HURA!!! Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i całego personelu przedszkola wzmacniamy naszą pozycję w dziedzinie ochrony środowiska i rozwoju zrównoważonego. Z naszych obserwacji wynika, że dzieci, rodzice i środowisko lokalne mają coraz większą świadomość ekologiczną i świadomość zdrowego odżywiania.   W dobie panującej wśród dzieci otyłości naszym celem jest wpojenie dzieciom i rodzicom zasad zdrowego i racjonalnego żywienia, jak i zasad dbania o środowisko.  Nagrodę odbrała pani Dyrektor Irena Gabinecka 12 października 2015 roku podczas XIII  Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół dla Ekorozwoju w Krakowie.