Przedszkole Niepubliczne "Promyczek",

to miejsce, które łączy wiedzę i nowoczesność ze zdrowym stylem życia.

W sposób szczególny troszczymy się o prawidłowe odżywianie, właściwą sylwetkę, sprawność fizyczną i postawy proekologiczne dzieci. Naszym dzieciom dajemy możliwość rozwijania zainteresowań, dzielenia się pomysłami, podejmowania decyzji i poznawania konsekwencji dokonywanych wyborów. Dzieci mają możliwość doświadczania, eksperymentowania oraz samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na zadawane pytania.

Jesteśmy placówką przestrzenną, kolorową i nowoczesną. W budynku znajduje się osiem funkcjonalnych i estetycznie urządzonych sal, wyposażonych w najnowocześniejsze zabawki oraz atrakcyjne kąciki tematyczne dla dzieci. Przy każdej z sal nowoczesne łazienki dostosowane są do potrzeb małych dzieci. Przedszkole dysponuje Salą Doświadczania Świata dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Posiadamy także scenkę teatralną do prezentowania umiejętności dzieci i dwie sale gimnastyczne wyposażone w sprzęt i przybory do zajęć gimnastycznych

Dysponujemy dużym i zielonym placem zabaw, wyposażonym w atestowany i atrakcyjny sprzęt terenowy oraz ekologiczną ścieżkę dydaktyczną pod nazwą "Leśna ścieżka edukacyjna z ptasim zakątkiem".