Przedszkole przyjazne Rodzicom

Rodzice mogą z ufnością oddać do przedszkola swój największy skarb. Dyrekcja, nauczyciele, personel wspomagającywspieramy i tworzymy jak najlepsze warunki dla rozwoju dzieci.

Poznajemy oczekiwania rodziców. Są one dla nas wskazówką, jak organizować pracę naszego przedszkola aby ich pociechy czuły się szczęśliwe.

Realizujemy program wychowawczy zgodny z wartościami uznawanymi przez rodziców.

Rzetelnie i obiektywnie informujemy o postępach dzieci.

Jesteśmy uprzejmi, życzliwi bo wiemy jak rodzice przeżywają zarówno sukcesy, jak i porażki swoich dzieci.

Widzimy bardzo wiele miejsca dla współpracy z rodzicami. Chcemy, aby rodzice dobrze czuli się w przedszkolu, znaleźli tu swoje miejsce, tworzyli grupę ludzi, którzy mają podobne problemy i mogą się wzajemnie wspierać.

Rodzice mają prawo wypowiadania opinii na temat wszystkich spraw dotyczących ich dzieci. Uwagi rodziców są dla nas wskazówką do stałej poprawy jakości naszej pracy.